Pokemon Wish
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


~ The New Beginning... ~
 
IndeksIndeks  Zgłoszenia Empty  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Zgłoszenia

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Panda

Panda


Liczba postów : 26
Join date : 17/09/2015
Wiek : 27
Skąd : Crystal~

Zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Zgłoszenia   Zgłoszenia EmptyNie 27 Wrz 2015, 16:47

Numer podania: 1
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Snubull
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Ponieważ nie chcę, by ten maluch do końca swego żywota siedział w schronisku. Ktoś powinien o nią zadbać. W końcu, każdy pokemon zasługuje na odrobinę miłości. Poza tym...  Uważam, iż to naprawdę niesamowity pokemon. Mimo swego charakteru może stać się całkiem niezłą wojowniczką. Zauważyłam, że mamy dosyć podobne charaktery, toteż powinnyśmy się dogadać ze sobą. Ponadto, pokemony to nie zabawki i każdy o tym dobrze wie, musimy o nie dbać oraz je szanować, by nie straciły do nas zaufania. Tak też zamierzam robić w stosunku do Snubull.
Sposób trenowania (i inne):Wszystkie treningi opieram na wzajemnej motywacji, staram się dopingować razem z innymi członkami drużyny trenującego pokemona i za każdy dobrze wykonany trening chwalić smakołykami, gdyż uważam, że jest to najlepszy sposób na zachęcenie stworka do dalszego treningu. Oczywiście daje mu kilka przerw, aby się nie zmęczył. Zaczynamy zazwyczaj od słabszych ataków, których łatwiej się nauczyć, a dopiero potem, gdy jest już rozgrzany oraz dobrze przygotowany psychicznie przystępujemy do trudniejszych ruchów. Czasem uczę moje pokemony wytrwałości, a także cierpliwości, gdyż te cechy również są ważne. Często sama biorę udział w treningach, by stworzenia trenowały na mnie jak na prawdziwym przeciwniku, gdyż skała czy tam drzewo z czasem stają się zbyt słabe na dobre szkolenie. Wtedy właśnie zauważam, iż moja drużyna jest ze sobą bardzo zżyta, a zwłaszcza z moją osobą. Podczas każdego treningu starają się wyrządzić mi jak najmniej krzywdy, choć tłumacze im, żeby nie przejmowali się mną. Heh, moja ekipa jest czasem zbyt opiekuńcza. Ale no cóż poradzić. I tak ich wszystkich kocham. Dlatego właśnie na szkoleniu jestem bardziej surowa niż zwykle, po prostu chce ich nauczyć tego wszystkiego, co sama potrafię. Można powiedzieć, że traktuje ich bardziej jak ludzi niż opiekuny, takie moje dziwactwo
Ilość posiadanych pokemonów: 1 - Gastly.
Powrót do góry Go down
Wojas021

Wojas021


Liczba postów : 41
Join date : 09/09/2015
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

Zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia   Zgłoszenia EmptyNie 27 Wrz 2015, 19:00

Akceptuję. Proszę dopisać w KP datę adopcji 27.09.2015
Powrót do góry Go down
Dante Aligieri

Dante Aligieri


Liczba postów : 74
Join date : 15/09/2015
Wiek : 29
Skąd : Koening ;p

Zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia   Zgłoszenia EmptyPon 28 Wrz 2015, 23:09

Numer podania:  2
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?:  Frogadier 
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Cóż, Frogadier  jest agresywnym pokemonem który nie nie za bardzo ma zamiar słuchać się swojego trenera. Moim zdaniem wszystko jest do przećwiczenia. Moim zdaniem Frogadier  po prostu miał pecha w życiu i trafił do nieodpowiedniego trenera, co spowodowało jego agresje, liczenie na samego siebie oraz uważanie że jego zdanie jest najważniejsze. Przy odrobinie pracy oraz zainteresowaniu pokemona, możliwe że zdoła się go uczynić dość przyjaznym towarzyszem. Jak na mój gust wystarczy okazać mu nieco ciepła oraz wspomóc go w jego prywatnych potrzebach prawdopodobnie dążenie do doskonałości. 
Sposób trenowania (i inne): Hmm, Frogadier  jest raczej dość negatywnie nastawiony do każdego kto coś do niego powiem. Jak na mój gust, jego trening powinien przebiegać nieco specyficznych warunkach niż dajmy na to Charmandera. Moim zdaniem, najlepszym sposobem na zainteresowanie go będzie poza walką z innym towarzyszem, pozwolenie mu na testowaniu ataków na samym sobie. Wiem, to dość irracjonalne myślenie, ale wydaje mi się że w ten sposób Frogadier  będzie mógł wyładować swoją frustracje, zwiększyć swoje zdolności oraz zacieśnić więzy ze mną, czyli miejmy nadzieje, jego nowym trenerem. Co poza tym? Cóż, spróbowanie treningów na zasadzie odruchów Pawłowa, mała szansa na powodzenie ale kto wie? 
Ilość posiadanych pokemonów: Charmander oraz crustle
Powrót do góry Go down
Shiny

Shiny


Liczba postów : 13
Join date : 17/09/2015
Wiek : 25
Skąd : Warszawa

Zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Zgłoszenia   Zgłoszenia EmptyPią 02 Paź 2015, 20:06

Numer podania: 3
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Rufflet
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Po pierwsze dlatego, że uwielbiam pokemony typu lot. Umiejętność latania przydaje się nie tylko w walce, ale także w wielu innych przypadkach, chociażby podczas podróży, kiedy nie wiadomo którędy iść. Podoba mi się charakter pokemona. Mimo, że w bardzo brutalny sposób stracił matkę, to i tak jest wesołym, pozytywnym stworkiem. Myślę, że to dlatego, że jest jeszcze młody i nie za bardzo dotarło do niego, że został bez rodziny. Chciałbym zająć się nim, zanim poczuje samotność i straci pozytywne podejście do życia. Uważam, jest to pokemon, który idealnie pasuje do mojego teamu.
Sposób trenowania (i inne): Jako iż jestem trenerem, a Rufflet bardzo lubi walczyć - traktuje to jako zabawę, to z pewnością spodoba mu się życie ze mną. Będę dawał mu okazję do wielu walk, motywując go i zawsze pocieszając po przegranych bitwach. Chcę, żeby tratowanie pojedynków zawsze było dla niego zabawą, a nie obowiązkiem.
Ilość posiadanych pokemonów: 1 - Shinx
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zgłoszenia Empty
PisanieTemat: Re: Zgłoszenia   Zgłoszenia Empty

Powrót do góry Go down
 
Zgłoszenia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wzór zgłoszenia

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Wish :: Wish Town :: Centrum Pokemon :: Adopcje-
Skocz do: