Pokemon Wish
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


~ The New Beginning... ~
 
IndeksIndeks  Testy na MG Empty  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Testy na MG

Go down 
+2
Lizzy
Jirachi
6 posters
AutorWiadomość
Jirachi
Admin
Jirachi


Liczba postów : 52
Join date : 09/09/2015

Testy na MG Empty
PisanieTemat: Testy na MG   Testy na MG EmptyPon 14 Wrz 2015, 14:10

Drogi użytkowniku,
Jeśli czujesz, że jesteś gotów zostać MG na tym forum zapraszam do złożenia w tym temacie podania o test. Zostanie Ci on poprowadzony osobiście przez administrację, albo też osobę do tego wyznaczoną. Co musisz wiedzieć przed przystąpieniem do takiego testu? Przede wszystkim znać w miarę dobrze regulaminy lub wiedzieć gdzie tego szukać, a także mieć bogatą wyobraźnię. A teraz jeśli jesteś pewny swego złóż podanie lub opuść ten temat.
~Jirachi


Cytat :

Nick:
Rodzaj prowadzonych gier: Pokemonowe/Trenerskie/Obydwoje
Ilość prowadzonych gier:
Czy byłeś już gdzieś MG: Jeśli tak to gdzie.
Czy jesteś gdzieś MG: Jeśli tak to gdzie.
Dlaczego ty:
Coś o sobie:
Czego oczekujesz od graczy i jakim MG jesteś:
Skan dowolnego pokemona:
Powrót do góry Go down
https://pokewish.forumpl.net
Lizzy

Lizzy


Liczba postów : 5
Join date : 15/09/2015

Testy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Testy na MG   Testy na MG EmptyWto 15 Wrz 2015, 19:22

Nick: Lizzymon
Rodzaj prowadzonych gier:Trenerskie
Ilość prowadzonych gier: 4
Czy byłeś już gdzieś MG: Helvetti, Lazure, Nova... yyy, to chyba wszystko, cały Internet mnie zna.
Czy jesteś gdzieś MG: Nie, aktualnie nie.
Dlaczego ty: Bo wszyscy mnie znają, wiedzą, że gry prowadzić umiem, że spędzam za dużo czasu w Internetach. Lubię prowadzić gry innym bardziej niż grać w swoją przygodę, o ironio, jestem bezgranicznie niemal cierpliwa.
Coś o sobie: Muszę? No dobra. Jak wspomniałam wcześniej, mam niewyczerpane niemal pokłady cierpliwości i empatii, raczej łatwo się ze mną dogadać i nie biegam ze skargami o byle co. W sumie nie wiem, co więcej napisać, poza tym, że nołlajfię, Ci, co mnie znają, chyba wiedzą, że niewiele więcej mogę powiedzieć.
Czego oczekujesz od graczy i jakim MG jesteś: Lubię częste odpisy, ale wolniejsze tempo mi nie przeszkadza. Oczekuję jednak logiki w odpisach i jakiejkolwiek stylistyki, poza tym, nie lubię prowadzenia gier typu "chcę być najlepszym, YOLO, SWAG TROLOLOLO".
Skan dowolnego pokemona:


Testy na MG 129
Magikarp
Testy na MG Water
Płeć:Samiec
Lv. 5
Natura: Uparta
Umiejętność: Swift Swim - Szybkość Pokemona wzrasta podczas deszczu.
Charakter: Pokemon wyjątkowo uparty, jak czegoś nie chce, to nie ma siły, żeby go zmusić, podobnie jak żadną siłą nie odwiedzie się go od wymierzonego celu. Jak się uprze, że chce iść na hamburgera, chociaż rybie nie sprzedadzą, to pójdzie i koniec. Humorzasty i nieposłuszny, bywa jednak lojalny, kiedy sytuacja tego wymaga.
Ataki: SPLASH
Powrót do góry Go down
Dante Aligieri

Dante Aligieri


Liczba postów : 74
Join date : 15/09/2015
Wiek : 30
Skąd : Koening ;p

Testy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Testy na MG   Testy na MG EmptyWto 15 Wrz 2015, 19:42

Nick: Dante Aligieri
Rodzaj prowadzonych gier: Oba rodzaje
Ilość prowadzonych gier: 4
Czy byłeś już gdzieś MG: Kila Nie istniejących już PBF'ów, Pierwsze to Pokemon Red dawno temu nie wiem czy jeszcze istnieje oraz Helvetti a pozostałe to nie duże byty były po 7-8 osób. Niestety nazw już nie pamiętam, za wszystkie żałuje proszę o pokutę i rozgrzeszenie.
Czy jesteś gdzieś MG: Jeśli Bycie Mistrzem Gry w Sesjach RPG się zalicza?
Dlaczego ty: W sumie, mam dość sporo czasu oraz chęci. Na pewno nie jestem osobą która będzie spamić 10-20 postów dziennie w jednej przygodzie ale dziennie jeśli jakiś gracz się zdecyduje to może z min. 3-4 posty by były Testy na MG 3736101590
Coś o sobie: Cóż mogę powiedzieć? Student Mechaniki i Budowy maszyn na WAT, do tego raz w tygodniu Mistrz gry na klasycznych sesja RPG(tu wstawiam powinien być link do Hymnu moich graczy)
Czego oczekujesz od graczy i jakim MG jesteś: By byli chociaż trochę kreatywni oraz nie chcieli mieć kolejnej klasycznej przygody Asha etc. Dodatkowo gracze musieli by w skrócie uznać jak bardzo chcą mieć przygodę odbiegającą od poków oraz na ile "bonusów" chcą liczyć.
Skan dowolnego pokemona:

Testy na MG Charmander
CharmanderTesty na MG Male
Typ: 
Testy na MG Fire
Imie: Szczerbatek
Lv: 5
Ability: Blaze - Gdy Hp spada do 1/3 siła ataków ognistych rośnie o 50%
Ataki: 
Scratch, Growl

Charakter: Szczerbatek od młodu był nieco bojaźliwy oraz unikał walk z innymi pokemona. Zawsze był traktowany jako mały kochany pluszak, przez co umiejętności bitewne całkowicie zanikły. Umiał co prawda wykonać prosty atak, ale w trakcie walki często nie wiedział co robić i wpadał w panikę. Jego obecny trener pomimo starań, cóż nie udało mu się wyzwolić prawdziwej drzemiącej w nim siły. Sam Szczerbatek stara się przemóc, lecz na chwile obecną jest tylko bojaźliwą jaszczurką pragnącą miłości. 

Powrót do góry Go down
Wojas021

Wojas021


Liczba postów : 41
Join date : 09/09/2015
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Testy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Testy na MG   Testy na MG EmptyWto 15 Wrz 2015, 20:04

Ok sprawdzimy co potraficie. Osobiście poprowadzę testy, ale liczcie się, że może w którymś momencie pojawić się odpis któregoś z pozostałych administratorów, by to przyspieszyć.
Powrót do góry Go down
Aian




Liczba postów : 38
Join date : 15/09/2015

Testy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Testy na MG   Testy na MG EmptySro 16 Wrz 2015, 21:55

Nick: Aian
Rodzaj prowadzonych gier: Trenerskie
Ilość prowadzonych gier: 2-3 w porywach do 4. Co to znaczy? Będzie to uwarunkowane, jeżeli dwie gry złapią rozpęd na tyle długi nie będę się ciągnąć do dodatkowego gracza, by obecnym zapewnić pewny poziom i regularność. Wolę mniejszą, skromniejszą ilość, ale bardziej skuteczną. Jeżeli jednak będę czuł, że mogę więcej to zdecyduję się na dodatkową grę. Wszystko zależy od okoliczności, które ciężko mi teraz określić. Chciałbym zacząć z 2 graczy, których ogarnąłbym bez problemu, ale nie mówię, że byłaby opcja powiększenia liczby graczy. Zależy od rozwoju sytuacji. Więc tradycyjnie 2 graczy, ewentualnie 3, a każdy dodatkowy musi mieć coś extra plus do tego spełnić wyżej opisany warunek. Jak mówią sytuacja kształtuje poczynania. Więc chyba w miarę wytłumaczyłem o co mi chodzi. A jeżeli nie, to zapraszam na jakieś GG/PW a postaram się to wytłumaczyć.
Czy byłeś już gdzieś MG: Owszem. Troszkę tego było, Crystal, Lazure i kilka innych. Można długo się rozwodzić. Stare gry z Crystala gdzieś są, ale Mrok mówi, że ich nie chce. Ale jeżeli ktoś by chciał mnie sprawdzić może sobie przeszukać Archiwum Crystala, odezwać się na PW/GG na pewno postaram się podrzucić dowody swoich czynów. Choć pewnie część mnie zna pomimo to.
Czy jesteś gdzieś MG: Nie posiadam takowej rangi obecnie, bo gdybym ją posiadał, za pewne nie posiadłbym odpowiedniej ilości czasu na kandydowanie tutaj.
Dlaczego ty: Najgorsze pytanie Ever. Ciężko mi powiedzieć dlaczego ja, bo wolałbym bronić się i odpierać zarzuty przeciwko mnie. Ciężko uzasadnić swoją osobę, można powiedzieć, że mam problem znaleźć jakiś mądry argument, który mógłby pociągnąć całość i wyczerpałby temat. Ale podejdę do tego powoli. Okey. To po pierwsze troszkę tych gier prowadziłem i zawsze byłem w tym rzetelny a przy tym punktualny. Jak każdy czasem popełniałem błędy, ze względu na brak czasu, problemy z czasem itp, ale myślę, że nie byłem najgorszym MG. Kontynuując... Zawsze skupiam się na fabule dookoła gry i to ona jest prowadząca w grach, które prowadzę. Lubię błądzić, lubię skomplikowane rozwiązania, brak ogólnej spójności, który z czasem nabiera sensu. Lubię mieszać i komplikować życie, by gry nie były usłane różami, a graczom sprawiały przyjemność. Zawsze ciekawiej gdy nie wiemy co się wydarzy, gdy coś bez sensu nabiera sensu. Po prostu to lubię i zawsze lubiłem. Więc może idealny nie jestem, ale zazwyczaj oceny mojej pracy były pozytywne więc myślę, że robiłem swoje przynajmniej poprawnie. Chyba tyle, nie będę się powtarzać.
Coś o sobie: A co mam powiedzieć? Można prosić o bardziej szczegółowe pytanie, bardziej konkretne, lepiej zbudowane? Jeżeli nie to postaram się napisać ogólnie. Jak wyjdzie... zobaczymy. Więc część pewnie mnie kojarzy, część może nie. Nie wiem czy mam pisać o swoim życiu prywatnym, bo jeżeli tak to pojawi się problem, bo zazwyczaj się za bardzo na te tematy nie rozwodzę, jeżeli to pytanie o charakter to lepiej by ktoś mnie ocenił, bo będzie to bardziej obiektywne. Jestem jaki jestem, lepszy nie będę.
Czego oczekujesz od graczy i jakim MG jesteś: Kto grał, ten wie, że jestem dość specyficzną osobą. Zazwyczaj wymagam dużo, bo nie lubię lenistwa i podchodzenia do czegoś z lekkością i obojętnością. Mimo, że sam się mylę, to lubię się czepiać głównie konstrukcji zdań. Ale idzie się przyzwyczaić. Jestem też strasznie sumienny, myślę, że sprawiedliwy, bo jeszcze nikt lekko ze mną nie miał. Podobno wredny, ale to tylko pozory, na prawdę jestem... jeszcze gorszy. Od graczy oczekuje sumienności i podchodzenia do sprawy poważnie, bo jak widzę 5 zdań, z czego 3 nie rozumiem, a dwa nie mają sensu to ręce mi opadają. No i lubię mieszać więc to trzeba lubić... Ale kto nie lubi?
Skan dowolnego pokemona:
Cytat :
Testy na MG Psycho Testy na MG 064 Testy na MG Psycho
Kadabra Testy na MG F
Poziom: 17.00
Charakter Cóż, jako Abra głównie dużo spała, jadła i teleportowała się z miejsca na miejsce. Teraz jednak zmieniła swe nastawienie do świata i stała się wyjątkowo walecznym pokemonem. Preferuję walkę na dystans gdyż w niej jest znacznie lepsza niż w bliskim zwarciu.
Ataki: Teleport, Kinessis, Confusion.
Ability: Inner Focus - Pokemon nigdy nie stchórzy.
Powrót do góry Go down
Mhrok

Mhrok


Liczba postów : 88
Join date : 09/09/2015
Wiek : 25
Skąd : Podlasie

Testy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Testy na MG   Testy na MG EmptySro 16 Wrz 2015, 22:06

Przejmuję ciebie Aian i do zobaczenia podczas testu ^^
Powrót do góry Go down
https://pokewish.forumpl.net/
Sponsored content





Testy na MG Empty
PisanieTemat: Re: Testy na MG   Testy na MG Empty

Powrót do góry Go down
 
Testy na MG
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Wish :: Strefa PBF :: Testy na MG-
Skocz do: