Pokemon Wish
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


~ The New Beginning... ~
 
IndeksIndeks  O mnie Empty  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 O mnie

Go down 
AutorWiadomość
Wojas021

Wojas021


Liczba postów : 41
Join date : 09/09/2015
Wiek : 28
Skąd : Małopolska

O mnie Empty
PisanieTemat: O mnie   O mnie EmptyWto 15 Wrz 2015, 17:34

Moja historia MG

Ze mną jako MG bywa różnie. Jedni cenią inni nie. MG byłem na wielu forach poczynając od pierwszego pokelazure. Ile razy? Nie jestem w stanie zliczyć. Często rezygnowałem z powodu braku pomysłu lub, gdy nie byłem w stanie odpisywać tak często jakbym chciał i jakby chcieli tego moi gracze.

Ja jako MG

Jako MG jestem dosyć wymagający w aspekcie historii. Jeśli ta mnie nie porwie to próżno szukać wam u mnie miejsca. Po prostu będzie lepiej dla was jak i dla mnie nie męczyć się z tym, bo gwarantuję, że nie będziecie mieli satysfakcji z gry, a ja frajdy z jej prowadzenia. Lubię też gry dynamiczne, gdzie coś się dzieje, niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku. Nie będziemy się lubić, jeśli ja napiszę post o tym, że goni was 20 przestępców, a wy zrywacie pajęczynę na rogu ulicy. Co macie przez to rozumieć? Myślcie, myślcie i jeszcze raz myślcie. Od razu mówię, że nie sprawdzam się w rodzaju gier spod znaku romansów czy komedii. Wolę coś bardziej mrocznego, poważnego. Także nie lubię, gdy ktoś pyta kiedy odpiszę lub to sugeruje. Macie wówczas u mnie duży minus. Nie prowadzę kontynuacji, no chyba, że jesteś wyjątkowym przypadkiem.

Jacy powinniście być wy

Jak napisałem wcześniej powinniście myśleć co piszecie. Odpisy o rozsądnej długości, bo nie wierzę, że nie jesteście w stanie napisać tych 7 linijek. To nie jest dużo mimo iż tak może się wydawać. Zdarzają się sytuacje, gdzie rzeczywiście nie da się odpisać i to rozumiem. Powinniście być też szczerzy i prawdomówni. Jeśli macie sugestie co do gry, pytanie, zauważyliście błąd to piszcie. Możecie napisać na cb na forum, na pw lub gg [25446335]. Lubię graczy, którzy mnie zaskakują. Na przykład w danej sytuacji znajdą rozwiązanie na które sam bym nie wpadł. To się chwali.

Jak przebiegają walki

Walki przebiegają normalnie. Wy piszecie taktykę, ja oceniam i podaje wynik. Im bardziej się staracie tym większa szansa na wygraną. Popiszcie się kreatywnością.

Czy jestem straszny

To zależy... Jeśli nie zalazłeś mi za skórę to nie ma powodu byś się mnie obawiał
Powrót do góry Go down
 
O mnie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» O mnie

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Wish :: Strefa PBF :: Mistrzowie Rozgrywek :: MG Wojas021-
Skocz do: