Pokemon Wish
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


~ The New Beginning... ~
 
IndeksIndeks  Neytiri :: Kotlina Wrzasków Empty  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Neytiri :: Kotlina Wrzasków

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Mhrok

Mhrok


Liczba postów : 88
Join date : 09/09/2015
Wiek : 25
Skąd : Podlasie

Neytiri :: Kotlina Wrzasków Empty
PisanieTemat: Neytiri :: Kotlina Wrzasków   Neytiri :: Kotlina Wrzasków EmptySob 03 Paź 2015, 11:16

Wkroczyłaś do budynku odpowiedzialnego za Strefę Safari o wdzięcznej nazwie "Kotlina Wrzasków". Sama nazwa nie napawała zbytnim optymizmem, jednak ty się tym nie przejmowałaś. Strażnik przypomniała ci podstawowe zasady obowiązujące na terenie Safari, po czym wręczył ci do ręki pięć Safari Balli.
- Zatem powodzenia. - odparł Strażnik z uśmiechem na ustach, zamykając bramę do Kotliny Wrzasków.
Przy twojej prawej nodze stał twój towarzysz po tych rozległych terenach, Houndour, i przyglądał się tobie z zaciekawieniem.
Powrót do góry Go down
https://pokewish.forumpl.net/
Neytiri

Neytiri


Liczba postów : 21
Join date : 15/09/2015
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Neytiri :: Kotlina Wrzasków Empty
PisanieTemat: Re: Neytiri :: Kotlina Wrzasków   Neytiri :: Kotlina Wrzasków EmptyPon 05 Paź 2015, 19:41

-A więc Kovu czas na naszą pierwszą przygoę. - powiedziałam z uśmiechem do swojego towarzysza bądź towarzyszki. -Jak myślisz? W którą stronę powinniśmy się udać? - pytam poke psiaka rozglądając się po okolicy. "Kotlina wrzasków" samą nazwą odstraszałą, al echyba nie może być tak źle. Brama za plecami już się zamknęła więc było trzeba iść przed siebie, bądź jakąś ścieżką.
Powrót do góry Go down
Mhrok

Mhrok


Liczba postów : 88
Join date : 09/09/2015
Wiek : 25
Skąd : Podlasie

Neytiri :: Kotlina Wrzasków Empty
PisanieTemat: Re: Neytiri :: Kotlina Wrzasków   Neytiri :: Kotlina Wrzasków EmptyPon 05 Paź 2015, 19:44

Twój podopieczny podszedł kilka kroków przed tobą i zaczął wąchać. Houndoury były jednymi z pokemonów z bardzo dobrym zmysłem węchu. Po kilkunastu chwilach psiak musiał coś wyniuchać, bo był wyraźnie podekscytowany. Kovu jednak nie wyrywał się i czekał na twoje dalsze instrukcje.
Powrót do góry Go down
https://pokewish.forumpl.net/
Neytiri

Neytiri


Liczba postów : 21
Join date : 15/09/2015
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Neytiri :: Kotlina Wrzasków Empty
PisanieTemat: Re: Neytiri :: Kotlina Wrzasków   Neytiri :: Kotlina Wrzasków EmptyPon 05 Paź 2015, 19:51

Rozglądam się co jakiś czas patrząc na Kovu. Widać było, że psiak coś wyniuchał. Zadowolona z faktu, że nie uciekł, ani nie wyrwał się bez poleceń w pogoń uśmiecham się.
-Prowadź. - mówię do niego kierując się za nim, dostosowując tempo do chodu psiaka. Z ciekawości rozglądałam się dookoła szukając źródła zapachu, któe zainteresowało Houndoura.
Powrót do góry Go down
Mhrok

Mhrok


Liczba postów : 88
Join date : 09/09/2015
Wiek : 25
Skąd : Podlasie

Neytiri :: Kotlina Wrzasków Empty
PisanieTemat: Re: Neytiri :: Kotlina Wrzasków   Neytiri :: Kotlina Wrzasków EmptyPon 05 Paź 2015, 20:08

2) Psiak zaczął iść po wydeptanej w trawie ścieżce na tyle powoli, że nie musiałaś specjalnie przyśpieszać kroku, żeby się z nim zrównywać. Houndour doprowadził ciebie ostatecznie do niewielkiego kopczyka czarnej ziemi. Stworek był niesamowicie z siebie dumny, jednak tak właściwie ty nie wiedziałaś czemu.
Powrót do góry Go down
https://pokewish.forumpl.net/
Neytiri

Neytiri


Liczba postów : 21
Join date : 15/09/2015
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Neytiri :: Kotlina Wrzasków Empty
PisanieTemat: Re: Neytiri :: Kotlina Wrzasków   Neytiri :: Kotlina Wrzasków EmptyWto 06 Paź 2015, 14:31

Ide spokojnie za poke psiakiem rozglądając się za czymś ciekawym. W końcu dotarliśmy do jakiegoś kopca. Pogłaskałąm psiaka po łbie zastanawiając się z czego on jest dumny i zadowolony z siebie. Kucnełam przy Kovu i kopcu i patrzyłam. - Brawo Kovu, ale co to jest? - chwalę psiaka.
Powrót do góry Go down
Mhrok

Mhrok


Liczba postów : 88
Join date : 09/09/2015
Wiek : 25
Skąd : Podlasie

Neytiri :: Kotlina Wrzasków Empty
PisanieTemat: Re: Neytiri :: Kotlina Wrzasków   Neytiri :: Kotlina Wrzasków EmptyPon 12 Paź 2015, 15:05

1) Przyglądałaś się wraz z Kovu kopcu, jednak ten ani drgnął, jak to kopiec ziemi. Houndour dalej wlepiał swoje oczki w górkę, jednak dalej nic się nie działo. W pewnym momencie jego cierpliwość musiała się skończyć, bo zaatakował ciałem kopczyk, z którego wyskoczył żółty pancernik.
Neytiri :: Kotlina Wrzasków 027
Powrót do góry Go down
https://pokewish.forumpl.net/
Neytiri

Neytiri


Liczba postów : 21
Join date : 15/09/2015
Wiek : 29
Skąd : Mazowsze

Neytiri :: Kotlina Wrzasków Empty
PisanieTemat: Re: Neytiri :: Kotlina Wrzasków   Neytiri :: Kotlina Wrzasków EmptyNie 18 Paź 2015, 11:21

Oczekiwanie nie tylko moje nerwy jak widać naruszyło. Uśmiechnęłam się na widok podejmującego decyzję psiaka. A jeszcze bardziej się uśmiechnęłam gdy z kopca wyskoczył Pokemon.
-Brawo. - szepnełam by nie wystraszyć pokemyszy i skanuję ją Dexem. W oczekiwaniu na wyniki daje jej trochę pokekarmy.
Powrót do góry Go down
Mhrok

Mhrok


Liczba postów : 88
Join date : 09/09/2015
Wiek : 25
Skąd : Podlasie

Neytiri :: Kotlina Wrzasków Empty
PisanieTemat: Re: Neytiri :: Kotlina Wrzasków   Neytiri :: Kotlina Wrzasków EmptyNie 18 Paź 2015, 13:42

2) Mysz nie zdawała się być jakoś specjalnie wystraszona na widok czy ciebie, czy twojego psiego towarzysza. Stworek patrzył jednak spode łba na Kovu. Ziewnięcie myszy musiało oznaczać, że twój towarzysz musiał wyrwać go ze snu.
Cytat :
Neytiri :: Kotlina Wrzasków 027
Neytiri :: Kotlina Wrzasków Ground

Sandshrew Neytiri :: Kotlina Wrzasków Male
Lv. 5
Charakter: Sandshrew należy do grupy przyjaznych i bardzo towarzyskich pokemonów. Urażenie go nie jest trudne, jednak stworek szybko wybacza wymierzoną w niego złośliwość.
Umiejętność: Sand Veil
Ataki: Scratch, Defence Curl, Sand Attack, Poison Sting
Powrót do góry Go down
https://pokewish.forumpl.net/
Sponsored content





Neytiri :: Kotlina Wrzasków Empty
PisanieTemat: Re: Neytiri :: Kotlina Wrzasków   Neytiri :: Kotlina Wrzasków Empty

Powrót do góry Go down
 
Neytiri :: Kotlina Wrzasków
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» KP Neytiri
» Box Neytiri
» Akademia Neytiri
» Ajra vs Neytiri
» Konto Bankowe Neytiri

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Wish :: Wish Town :: Strefa Safari :: Kotlina Wrzasków-
Skocz do: