Pokemon Wish
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


~ The New Beginning... ~
 
IndeksIndeks  Test na MG: Lizzy Empty  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Test na MG: Lizzy

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Wojas021

Wojas021


Liczba postów : 41
Join date : 09/09/2015
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Test na MG: Lizzy Empty
PisanieTemat: Test na MG: Lizzy   Test na MG: Lizzy EmptyWto 15 Wrz 2015, 20:18

Droga Lizzy,

Witamy w tym oto teście na MG. W Twoim przypadku będzie się on odbywać na jednym etapie, a mianowicie gier trenerskich. To czy jesteś godny podjęcia tego stanowiska stwierdzi kilka osób, więc nie będzie to mój samosąd. Pozostaje mi tylko życzyć Ci powodzenia i postawić wyzwanie do poprowadzenia.

~Wojas021


Osobą, którą poprowadzisz jest Denis Fish, którego nazwisko nie jest przypadkowe. W jego rodzinie wszyscy pracowali przy połowie ryb. Denis nie był wyjątkiem, ale miał jedno marzenie: złapać najwspanialszego na świecie Magikarpia o złotym kolorze! Jego towarzyszem jest pokemon, którego opisałaś w swoim podaniu. Aktualne miejsce pobytu to drewniana łódź na środku Jeziora Wściekłości.
Powrót do góry Go down
Lizzy

Lizzy


Liczba postów : 5
Join date : 15/09/2015

Test na MG: Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: Test na MG: Lizzy   Test na MG: Lizzy EmptySob 19 Wrz 2015, 02:45

Pogoda ssie. I mówię to z całym przekonaniem. Nie dość, że lało, to nad Jeziorem zbierały się czarne chmury, które zapowiadały solidną burzę. Tobie jednak w żadnym wypadku nie przeszkodziło to zapakować tyłka do łódki, wraz z wiosłami i karmą dla Pokemonów. Co tam pioruny, co tam burza, skoro czekał na Ciebie Twój złoty Magikarp! No, przynajmniej w teorii... Delikatne fale, tworzone przez wiatr, szamotały lekko łódką, miotając Tobą po pokładzie i utrudniając normalne siedzenie. Słońce nie przedzierało się przez chmury - pomimo tego, że była dopiero czternasta było już ciemnawo. Jednak co to dla Ciebie, skoro miałeś okazję zdobyć wymarzonego towarzysza? Akurat wyrzucałeś wędkę na wodę, kiedy nad powierzchnią pojawiła się pomarańczowo - biała ryba, łopocząc lekko ogonem. Wyskoczyła z wody, ponownie w niej lądując i znikając pod powierzchnią, jednak kilka chwil później przeskoczyła nad Twoją łódką, trzepocząc ogonem.
Powrót do góry Go down
Wojas021

Wojas021


Liczba postów : 41
Join date : 09/09/2015
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Test na MG: Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: Test na MG: Lizzy   Test na MG: Lizzy EmptySob 19 Wrz 2015, 11:00

Niestety urok tego zbiornika wodnego znów daje o sobie znać. Jak zwykle można było liczyć tu na 'piękną' pogodę. No ale nie mogłem się od tak poddać. Nie teraz, gdy... Gdy miałem nadzieję, że jestem coraz bliżej swojego celu złapania najrzadszego Magikarpia o cudownym złotym kolorze. Zazdrościli by mi wszyscy, a moja rodzina wreszcie byłaby ze mnie dumna.
- Zauważyłeś coś tam w głębinach tego jeziora? - zapytałem swojego podopiecznego, gdy ten śmigał nad łódką. Mocniej opatuliłem się kurtką, aby chłód nie dokuczał mi tak bardzo w tej misji. Często pracowałem w czasie sztormu, ale nigdy nie byłem tak podekscytowany. Uda się, czy może znów wrócę do domu z pustymi rękami? To już była moja kolejna próba osiągnięcia tego celu, a jednak, nie udało mi się do tej pory zauważyć nawet złotego błysku w wodzie... Cierpliwie usiadłem w łódce i spoglądałem w miejsce, gdzie żyłka zanurzała się w wodzie.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Test na MG: Lizzy Empty
PisanieTemat: Re: Test na MG: Lizzy   Test na MG: Lizzy Empty

Powrót do góry Go down
 
Test na MG: Lizzy
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Test na MG: Aian
» Test na MG: Dante Aligieri

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Wish :: Strefa PBF :: Testy na MG-
Skocz do: