Pokemon Wish
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


~ The New Beginning... ~
 
IndeksIndeks  Test na MG: Dante Aligieri Empty  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Test na MG: Dante Aligieri

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Wojas021

Wojas021


Liczba postów : 41
Join date : 09/09/2015
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Test na MG: Dante Aligieri Empty
PisanieTemat: Test na MG: Dante Aligieri   Test na MG: Dante Aligieri EmptyWto 15 Wrz 2015, 20:13

Drogi Dante,
Witamy w tym oto teście na MG. W Twoim przypadku będzie się od odbywać na dwóch etapach. 1 sprawdzi Cię jako MG gier trenerskich, a w 2 MG gier pokemonowych. By dostać się do grona naszych MG wystarczy, że zdasz tylko jeden test. To czy jesteś godny podjęcia tego stanowiska stwierdzi kilka osób, więc nie będzie to mój samosąd. Pozostaje mi tylko życzyć Ci powodzenia i postawić wyzwanie do poprowadzenia.
~Wojas021


Postacią, którą masz poprowadzić jest Anders Jacob. To trener w wieku już 18 lat. Zawsze był zbyt mało stanowczym, by przeciwstawić się rodzicom, którzy nie chcieli go wypuścić z domu i wyruszyć w podróż w momencie, gdy robili to wszyscy jego koledzy. Nie ma na razie określonego celu podróży, a właściwie chce go znaleźć. Na razie jest to dla niego tylko zwiedzanie świata. Nieznany jest jego stosunek do walk pokemonów, ani do pokazów czy innych widowisk. Przed 3 dniami wyruszył ze swoim Charmanderem, którego dostał od Oaka, a którego opisałeś w swoim podaniu. Czas zaczynać!
Powrót do góry Go down
Dante Aligieri

Dante Aligieri


Liczba postów : 74
Join date : 15/09/2015
Wiek : 30
Skąd : Koening ;p

Test na MG: Dante Aligieri Empty
PisanieTemat: Re: Test na MG: Dante Aligieri   Test na MG: Dante Aligieri EmptyWto 15 Wrz 2015, 20:49

Test na MG: Dante Aligieri 120
Znajdowałeś się w lesie nieopodal swojego miasta rodzinnego. Twój pokemon szedł koło twojej nogi i lekko wtulał się w nią, prawdopodobnie obawiał się tego co może wam stanąć na drodze. W trakcie drogi głównym szlakiem mijałeś wiele osób, to jakiś ludzi na rowerach a czasem młodych trenerów którzy podobnie jak ty rozpoczęli swoją podróż. W oddali dostrzegłeś rozwidlenie tras. Gdy zbliżyłeś się do owego miejsca dostrzegłeś tabliczkę.
<- Dłuższa trasa do Poke Center w Zielonym Lesie
Krótsza, aczkolwiek mniej bezpieczna droga do Poke Center w Zielonym Lesie ->
Widząc to musiałeś się zdecydować którędy zamierzałeś się udać, dodatkowo po prawej stronie słyszałeś dość wyraźnie jakieś szmery oraz oznaki życia pokemonów, ale kto wie co cię tam spotka? 
Powrót do góry Go down
Wojas021

Wojas021


Liczba postów : 41
Join date : 09/09/2015
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Test na MG: Dante Aligieri Empty
PisanieTemat: Re: Test na MG: Dante Aligieri   Test na MG: Dante Aligieri EmptySro 16 Wrz 2015, 15:32

Momentami zachowanie Szczerbatka zaczynało mnie naprawdę irytować. Wiem, że nie był gotów na taką podróż, gdyż większość czasu spędził w domu razem ze mną i rodzicami, ale... Kiedyś musiał się przełamać. Co będzie jeśli wpadniemy w kłopoty i Charmander nie będzie w stanie nic zrobić? Kucnąłem przy ognistym stworku i położyłem mu ręce na ramionach, a spoglądając głęboko w oczy rzekłem:
- Szczerbatek wiesz przecież, że nie możemy się poddać... Nie chcę wracać do domu z podkulonym ogonem i przyznawać rodzicom racji, że taka podróż jest dla mnie zbyt niebezpieczna. - wypowiedziałem to ze strachem w głosie, gdyż ta myśl naprawdę mnie przerażała. Odetchnąłem głęboko i stanąłem na równe nogi. Którą drogę wybrać? Zerknąłem ukradkiem na Charmandera i już wiedziałem, że trzeba wybrać drogę biegnącą w prawo.
Powrót do góry Go down
Dante Aligieri

Dante Aligieri


Liczba postów : 74
Join date : 15/09/2015
Wiek : 30
Skąd : Koening ;p

Test na MG: Dante Aligieri Empty
PisanieTemat: Re: Test na MG: Dante Aligieri   Test na MG: Dante Aligieri EmptySro 16 Wrz 2015, 17:09

Pokemon stał chwilę zanim ruszył za tobą, wyglądało to jakby zbierał w sobie resztkę odwagi. Gdy ruszył szybko podbiegł do twoich nóg. Rozglądał się na prawo, lewo oraz w górę, starając się zobaczyć coś co mogło by was, cóż wystraszyć? Pokonać? Zjeść? Kto wie, tak czy siak pokemon nie odstępował twojej nogi na krok. Sam idąc przed siebie dostrzegłeś w oddali coś ciekawego, coś co przypominało tak jakby nitki, bądź sieć. Szczerbatek patrząc na ów znalezisko lekko się wystraszył, ale w sumie można by się mu dziwić? Sam wyczułeś, że od wejścia do lasu coś was obserwuje. Po rozejrzeniu się w po okolicznych krzakach, drzewach oraz jakiś wolno stojących konarach dostrzegłeś ślepia w ciemności. Oczka zbliżały się coraz szybciej i szybciej, Szczerbatek zaczynał już wariować i bum!
Test na MG: Dante Aligieri Caterpie-2
- Caterpie? Cater? caterpie?
Cóż, całym tym niebezpieczeństwem okazał się niegroźny robaczek. Szczerbatek widząc to postanowił pokazać ci swoją odwagę, stając przed pomiędzy tobą a robakiem głośno warcząc. Jednak jego zapał szybko opadł, gdy mała zielona poczwarka strzeliła mu siecią w pyszczek. Wówczas pokemon zaczął miotać się jak szatan i potknął się o kamień. Sam dostrzegłeś iż robaczek nie ma wrogich zamiarów, a raczej chce wam pomóc a to co zrobił twojemu pokemonowi, cóż prawdopodobnie potraktował jako żart.
Powrót do góry Go down
Wojas021

Wojas021


Liczba postów : 41
Join date : 09/09/2015
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Test na MG: Dante Aligieri Empty
PisanieTemat: Re: Test na MG: Dante Aligieri   Test na MG: Dante Aligieri EmptyCzw 17 Wrz 2015, 13:37

Szkoda tylko, że mojemu pokemonowi nie było do śmiechu, choć z drugiej strony to sam się prosił o takie potraktowanie. Ciekawe, gdyby wyleciał tu Beedril, czy też był by takim kozakiem. W tym momencie to jednak tylko gdybanie. Z politowaniem malującym się na twarzy podszedłem do swojego pokemona i zdjąłem mu z pyszczka tą pajęczynę.
- Widzisz, spotkała Cię kara, za bycie zbyt pewnym siebie. - zwróciłem się do niego, a następnie odwróciłem się już bezpośrednio do małego robaczka.
- Cześć maluszku, co tutaj robisz? - zapytałem go wyciągając ku niemu przyjaźnie swoją dłoń, a drugą sięgając po pokedex i skanując jego zdolności.
Powrót do góry Go down
Dante Aligieri

Dante Aligieri


Liczba postów : 74
Join date : 15/09/2015
Wiek : 30
Skąd : Koening ;p

Test na MG: Dante Aligieri Empty
PisanieTemat: Re: Test na MG: Dante Aligieri   Test na MG: Dante Aligieri EmptyCzw 17 Wrz 2015, 14:24

Szczerbatek fuknął na ciebie gniewnie, prawdopodobnie miało to znaczyć "Nie znasz się!". Ale cóż, obecnie twoim małym zmartwieniem był ten zielony, przyjemny robaczek. Po wyciągnięciu dłoni robak samodzielnie na nią wskoczył, skierował się po ramieniu na szyję, a następnie zasiadł ci na głowie kręcąc się w kółko jak by miał owsiki. W tym czasie twoje urządzenie zeskanowała maluszka, cóż wychodzi na to iż jest to najzwyklejszy Caterpie. 
Test na MG: Dante Aligieri Caterpie-2
CaterpieTest na MG: Dante Aligieri Male 
Typ: 
Test na MG: Dante Aligieri Bug
Imie: 

Lv: 4
Ability: Shield Dust - Gdy pokemon jest ranny może zignorować dodatkowe efekty przy ataków(np. Body Slam ma szanse na paraliż, juz nie)
Ataki: Tackle, Sting Shot

 Charakter: Ciekawski świata mały robaczek który zamierza zwiedzić cały kontynent, ba cały świat! Jest to typowy osobnik z wielką odwagą oraz brakiem hamulców do walki, cóż może to być dość problematyczny robaczek, ale mimo to jest też bardzo emocjonalny. Jeśli spotka trenera który go obdarzy opieką, sam Caterpie będzie starał się odwdzięczyć tym samym a może nawet bardziej. Jest także lojalny, oraz zawsze posłuszny, do tego nie zamierza nikogo opuszczać w potrzebie.

Cóż, z tego co widzisz jest to dość przyjazny robaczek i chyba już cię pokochał. Szczerbatek patrząc na was wyciągnął swoją łapkę, wówczas robak od razu wskoczył mu na nią i usiadł na jego głowie ciesząc się niezmiernie. Sam Charmander też zaczął się cieszyć i wesoło biegał wokół ciebie, wraz ze swoi nowym kolega. Po chwili sam Caterpie zaczął się cieszyć z tego wszystkiego, a ty natomiast usłyszałeś w oddali chyba pękającą gałąź... Ale równie dobrze mogło ci się zdawać, sam Caterpie patrzył na ciebie wzrokiem "Złap mnie!"
Powrót do góry Go down
Wojas021

Wojas021


Liczba postów : 41
Join date : 09/09/2015
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Test na MG: Dante Aligieri Empty
PisanieTemat: Re: Test na MG: Dante Aligieri   Test na MG: Dante Aligieri EmptyCzw 17 Wrz 2015, 20:35

Gratulacje, zostałeś przyjęty jako MG Gier Trenerskich jutro rozpocznie się twój test na MG Gier Pokemonowych.
Powrót do góry Go down
Wojas021

Wojas021


Liczba postów : 41
Join date : 09/09/2015
Wiek : 29
Skąd : Małopolska

Test na MG: Dante Aligieri Empty
PisanieTemat: Re: Test na MG: Dante Aligieri   Test na MG: Dante Aligieri EmptySob 19 Wrz 2015, 10:48

Czas więc na drugi test, w którym będziesz starał się zostać MG Gier Pokemonowych. Twoim zadaniem będzie poprowadzić kawałek przygody Dragonita. Rozpocznij od skanu tego pokemona, a następnie samą przygodę. Masz całkowitą dowolność.
~Wojas021
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Test na MG: Dante Aligieri Empty
PisanieTemat: Re: Test na MG: Dante Aligieri   Test na MG: Dante Aligieri Empty

Powrót do góry Go down
 
Test na MG: Dante Aligieri
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Test na MG: Lizzy
» Test na MG: Aian
» Box Dante
» Bank Dante
» Akademia Dante'gp

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Wish :: Strefa PBF :: Testy na MG-
Skocz do: