Pokemon Wish
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


~ The New Beginning... ~
 
IndeksIndeks  Ku nieznanemu +18 - Page 2 Empty  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Ku nieznanemu +18

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Alzaria




Liczba postów : 21
Join date : 15/09/2015

Ku nieznanemu +18 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ku nieznanemu +18   Ku nieznanemu +18 - Page 2 EmptyPią 25 Wrz 2015, 22:58

Uśmiechnęłam się widząc, że Crabby się złapał. -Brawo Absol. Dałaś mu popalić. Naprawdę ci się należy cos dobrego. Podrapałam ją za uchem w nagrodę. Wzięłam pokeball z wodnym pokemonem. - Mój pierwszy pokemon i nie jest to robak. Byłam bardzo zadowolona. Z pochwały Blade też. -Wow. Wielki jest. Mój będzie o wiele mniejszy. Nawet po ewolucji. Powiedziałam do chłopaka i spojrzałam na niego. -Mam sprawę do Ciebie Blade. Wiesz o tym, ze mam moc i uszy. Czy pomógłbyś mi zapanować nad mocą? Póki co jestem jak tykająca bomba elektryczna. Spytać nie zaszkodzi, a może mi nawet pomoże. Może mu się też coś przypomni. Nie zaszkodzi spróbować. Jednak po zapytaniu zaczęłam się lekko obawiać bo widziałam co potrafi.
Powrót do góry Go down
Dante Aligieri

Dante Aligieri


Liczba postów : 74
Join date : 15/09/2015
Wiek : 30
Skąd : Koening ;p

Ku nieznanemu +18 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ku nieznanemu +18   Ku nieznanemu +18 - Page 2 EmptyPon 28 Wrz 2015, 23:26

- Ni jak, mogę ją wyłączyć albo zdetonować - Odparł po czym poszedł dalej, po drodze cofając Kinglera do balla. Cóż, nie było to zbytnio pomocne, jeśli ogólnie jakoś było. Albo nie wie, udaje że nie wie albo nie che się z tym babrać. Jedno jest pewne, na chwile obecną masz przesrane. W trakcie drogi zaczęło się już ściemniać. Blade wyciągnął ostrze, ściął jakieś drzewo po czym zrobił ognisko - Shakkahō - Odrzekł strzelając jakąś energią w drewno rozpalając ognisko. - Ty siedź, ja sie przejdę - Odparł po czym znikł, dosłownie znikł. Zostałaś na razie sama, z ogniskiem. Cóż, życie jest czasem do bani czasem niekonieczne ale teraz jest ewidentnie przesrane.
Powrót do góry Go down
Alzaria




Liczba postów : 21
Join date : 15/09/2015

Ku nieznanemu +18 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ku nieznanemu +18   Ku nieznanemu +18 - Page 2 EmptyPon 28 Wrz 2015, 23:34

Westchnęłam cicho. No to tyle z pomocy do opanowania mocy. Poszłam dalej za nim. Przez resztę drogi nie odezwałam się. Byłam zła, ze nawet nie postarał się pomóc. Może muszę coś zrobić dla niego by on zrobił dla mnie? Mogę się tylko domyślać. Kiedy poszedł się przejść usiadłam tak jak powiedział i tak nie miałam zamiaru iść gdzieś w nocy. Jeszcze mnie zubaty albo coś gorszego zaatakuje. Usiadłam przy ognisku i wygrzewałam się. Spojrzałam na pokeball z krabem. Jak tylko dojdziemy do pokemon center to go wyposzczę i postaram się zaprzyjaźnić. Obok mnie leżała Luna. Pogłaskałam ją po głowie i patrzyłam dalej w płomienie. Zaczęłam sobie cichutko nucić jakaś piosenkę, która mi przyszła do głowy. Zaczynałam się robić śpiąca.
-Dopada mnie zmęczenie. Chyba zaraz po prostu zasnę.
Wstałam i zaczęłam chodzić by nie zasnąć tak od razu. Ciekawe gdzie poszedł Blade. Po porstu sobie znikł.
Powrót do góry Go down
Dante Aligieri

Dante Aligieri


Liczba postów : 74
Join date : 15/09/2015
Wiek : 30
Skąd : Koening ;p

Ku nieznanemu +18 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ku nieznanemu +18   Ku nieznanemu +18 - Page 2 EmptyCzw 15 Paź 2015, 18:33

W tym samym czasie

Równiny Ashenbergu, godzina 21:69
- Znaleźliście w końcu źródło Ashary? - Odrzekł wysoki mezczyzna
- Nie szefie, te zasrane elfy czy jak ich tam wołali ukryli to źródło. Dodajmy że zasrana Inkwizycja je dodatkowo ukryła by nikt nigdy go nie znalazł. To nieco utrudnia nam działanie - Odrzekł jakiś koleś z łopatą
- Dobra, szukajcie dalej - Odparł po czym wyciągnął amulet - Odnajdź Grobowiec! Dark Pharaoh! - Odrzekł po czym nastąpił błysk


Las, obozowisko


Siedziałaś Samotnie głaszcząc Lunę. Po chwili pokemon zasnął a ty zastanawiałaś się dalej gdzie on polazł. W oddali widziałaś tylko Hoothooty
Powrót do góry Go down
Alzaria




Liczba postów : 21
Join date : 15/09/2015

Ku nieznanemu +18 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ku nieznanemu +18   Ku nieznanemu +18 - Page 2 EmptyCzw 15 Paź 2015, 22:08

""Ciekawe gdzie on poszedł. A tam... Cokolwiek się stanie to da sobie radę." Przemknęło mi przez myśl. Popatrzyłam na Hoothoty i przydało by się złapać coś latającego. Zaczęłam też mysleć o tej całej inkwizycji. Czyżby Blade sobie u nich nagrabił? Jesli tak to ciekawe czym? W końcu zawsze się może przydać. Siedziałam dalej i zaczynałam se robić senna. W końcu wzięłam śpiwór i rozłożyłam go. Dorzuciłam trochę do ognia by tak szybko nie wygasło. Po czym byłam gotowa by się trochę przespać. Położyłam się obok Absol, jeszcze na moment się rozejrzałam czy Zern nie wraca po czym po prostu próbowałam zasnąć. Dzięki Kocim uszkom i Lunie mogłam w każdej chwili się zerwać gdybym usłyszała coś podejrzanego.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ku nieznanemu +18 - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Ku nieznanemu +18   Ku nieznanemu +18 - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Ku nieznanemu +18
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Pokemon Wish :: Strefa PBF :: Mistrzowie Rozgrywek :: MG Dante Aligieri-
Skocz do: